Pytania na temat produktów P20

Pytania o P20

 • Jak mam stosować P20?

  Zastosuj 15 minut przed wyjściem na słońce lub pływaniem, aby wytworzyła się warstwa ochronna na skórze.

  Rozprowadź P20 równomiernie, zwracając szczególną uwagę na wrażliwe części ciała, takie jak nos, uszy, skórę głowy, ramiona, klatkę piersiową i nogi.

  Jeśli używasz spray, nie rozpylaj go bezpośrednio na twarz. Rozpyl na dłonie, a następnie nałóż rękami na twarz. Przed użyciem należy dokładnie przeczytać ulotkę dołączoną do opakowania.

  Aby uzyskać więcej informacji sprawdź nasze porady i wskazówki.

 • Jak długo mogę pozostać na słońcu?

  To zależy od rodzaju Twojej skóry, pory roku, pory dnia i w której części świata się znajdujesz. Osoby o ciemnych włosach i ciemnej skórze mogą przebywać na słońcu dłużej niż osoby o jasnych włosach i skórze.W godzinach między 11-tą rano a 15-tą natężenie „ parzących” promieni słonecznych UVB jest najwyższe, więc jeśli w tym czasie będziesz przebywał na słońcu, powinieneś się dobrze zabezpieczyć, załóż ubranie, nakrycie głowy i nałóż filtr przeciwsłoneczny. ​ Należy pamiętać, że śnieg, woda i piasek odbijają słońce, znacznie zwiększając ilość promieni na które jesteś narażony. Sprawdź swój typ skóry.

 • Czy P20 zawiera ochronę przed UVA i UVB?

  Tak, wszystkie produkty z linii P20 zawierają filtry UVA i UVB więc zapewniają Ci potrzebną ochronę przed słońcem.

 • Czy moje dzieci mogą używać P20?

  Tak, P20 jest odpowiednie dla dzieci, nawet dla tych poniżej 3 roku życia. Wszystkie składniki P20 zostały zatwierdzone jako składniki kosmetyczne i nie zawierają żadnego zapachu, barwników, parabenów lub innych konserwantów. Tak czy inaczej, ważne jest, aby pamiętać o generalnej zasadzie, że niemowlęta i małe dzieci nie powinny być narażone na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

 • Czy mogę używać P20, jeżeli jestem w ciąży ?

  Tak, możesz. Wszystkie składniki P20 są zatwierdzone jako składniki kosmetyczne i nie zawierają żadnego zapachu, barwników, parabenów lub innych konserwantów.

 • Czy powinienem ponownie nałożyć P20 po pływaniu?

  Nie ma potrzeby ponownego nakładania P20 po pływaniu, chyba że mocno wytarłeś ciało ręcznikiem. P20 jest zaklasyfikowany do produktów o tzw: „Bardzo Wysokiej Wodoodporności” – najwyższa możliwa do uzyskania klasyfikacja – i oferuje doskonałą ochronę nawet podczas długotrwałego przebywania w wodzie.

 • Czy P20 działa po wzięciu prysznica?

  P20 wciąż działa po wzięciu prysznica pod warunkiem, że nie używałeś mydła, gąbki lub nie wytarłeś się ręcznikiem zbyt mocno.

 • Czy mogę używać P20 pod makijaż albo pod krem nawilżający?

  Tak możesz. Pozwól jedynie aby P20 się dobrze wchłonął i już po 15 minutach (po zastosowaniu P20) możesz nakładać makijaż lub krem.

 • Jaka jest optymalna ilość nałożenia produktu?

  Przeciętny dorosły musi zastosować 30-40 mls produktu podczas każdej aplikacji w celu zapewnienia wystarczającego pokrycia i skutecznej ochrony. Części ciała, o których często się zapomina to kark, górna część klatki piersiowej i tyły nóg.

  Ważne jest aby zapewnić sobie ochronę od samego początku i dlatego należy zastosować P20 przed wyjściem na słońce. Należy używać tyle produktu, aby utworzyła się widoczna warstwa przed wtarciem, następnie zastosować czynność powtórnie.

 • Czy P20 może poplamić tkaninę?

  Podobnie jak wiele innych produktów ochrony słonecznej, P20 może plamić tkaniny. Aby temu zapobiec należy po aplikacji dobrze umyć ręce wodą z mydłem i unikać kontaktu z tkaninami, np. odzieżą, ręcznikiem itp., zanim produkt całkowicie wyschnie (minimum 15 minut).

  Testy wykazały, że pranie w wysokich temperaturach (60 °C), skutecznie usuwa plamy, ale oczywiście dotyczy to odzieży, którą można prać w takiej temperaturze. Pranie chemiczne na sucho również okazało się bardzo skuteczne.

  Z niektórych tkanin plamy można usunąć, postępując zgodnie z instrukcją prania:

  • Usuwaj plamy używając tylko znanego odplamiacza ( my zalecamy płyn Vanish Oxi Action). Dla uzyskania najlepszego efektu należy umieścić odzież w plastikowej torbie, aby odplamiacz dobrze wsiąkł, zanim wyschnie i zastosować maksymalny zalecany czas odplamiania.
  • Wypierz tkaninę zwykłym detergentem oraz użyj płynu do płukania tkanin, zgodnie z instrukcją dla obu produktów.
  • Jeśli zajdzie taka potrzeba, powtórz zabieg.
  • Unikaj użycia produktów z chlorem (może on zafarbować plamy na różowo).

  Aby uzyskać najlepszy efekt, wypierz tkaninę jak najszybciej po zobaczeniu plamy.

Za kulisami

bikes_breakout.jpgplay

Zobacz co się stało, gdy kręciliśmy naszą nową kampanię reklamową na jednej z Wysp Kanaryjskich, przesiąkniętej słońcem wyspie Lanzarote.

Zobacz wideo