Jak_stosowac_p20_ochrona_przed_sloncem

 • P20 - Sposób nakładania preparatu

  Nakładanie produktu

  Nakładaj równą warstwę- 30-40 ml powinno pokryć skórę dorosłego człowieka. Zmniejszenie ilości zastosowanego produktu obniży znacznie poziom ochrony. Wetrzyj dobrze i zwróć szczególną uwagę na najbardziej zagrożone części ciała takie jak nos, uszy, głowa, ramiona, klatka piersiowa czy nogi.

   

 • ico15min.gif

  Pozostaw na 15 minut

  P20 schnie tak szybko, że zaraz po nałożeniu wydaje się, że możesz już iść na słońce. Jednak musisz odczekać 15 minut, zanim wyjdziesz na słońce lub pójdziesz popływać aby pozwolić na wytworzenie się ochronnej warstwy na skórze, która Cię w pełni zabezpieczy.

 • P20 - Ochrona skóry podczas pływania

  Po pływaniu

  Nawet jeśli P20 jest sklasyfikowany jako „Bardzo Wodoodporny”, mocne tarcie ręcznikiem i mydło mogą go usunąć ze skóry. Tak więc po pływaniu raczej nie wycieraj się ręcznikiem, ale pozwól skórze naturalnie wyschnąć, Jeśli czujesz taką potrzebę możesz nałożyć P20 ponownie, w dowolnym momencie.

 • P20 - Spray ochronny na promienie słoneczne

  Produkt w Spray-u

  Jeśli używasz produkt w spray-u, nie rozpylaj go bezpośrednio na twarz. Rozpyl na dłonie, a następnie nasmaruj rękami twarz. Przed użyciem uważnie przeczytaj ulotkę załączoną do opakowania.

P20_Maksymalna_ochrona_przed_sloncem

Dobra rada:

P20 posiadający unikalną ,nietłustą i „nie mażącą się” formułę może być stosowany pod makijaż i krem nawilżający.